Nasza Pracownia Terapeutyczna

Profesjonalna Psychoterapia dla osób dorosłych i wsparcie dla nastolatków

CZYM JEST PSYCHOTERAPIA?

Prawdopodobnie najbardziej fascynującą podróżą w głąb siebie.

W Pracowni Świętokrzyska30 będziemy Ci w niej towarzyszyć. Jesteśmy doświadczonymi psychoterapeutami i specjalistami. Kierujemy się zasadami bezpieczeństwa, uczciwości i profesjonalizmu. Dołożyliśmy starań, by stworzyć taką przestrzeń i atmosferę, w której sami chcielibyśmy przechodzić proces psychoterapii, bo jesteśmy pewni, że miejsce do którego przychodzimy odkrywać siebie, powinno być sprzyjające!

Naszą misją jest niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej, zgodnie z etyką zawodu. Indywidualnie i z należytą uwagą podchodzimy do każdego Twojego problemu. Wspólnie ustalamy charakter, sposób i częstotliwość naszych spotkań.

Pracujemy stacjonarnie oraz online, towarzyszymy również polskim klientom, mieszkającym poza granicami Polski.


Nasza Oferta

Psychoterapia indywidualna jest długoterminowym procesem. Terapeuta i klient pracują wspólnie nad cierpieniem lub problemem klienta. W naszej Pracowni pracujemy przede wszystkim humanistyczno-doświadczeniowo. Jest to nurt psychoterapii, który koncentruje się na empatycznej, akceptującej relacji między terapeutą, a klientem, jako narzędziem pracy, a także doświadczaniem siebie i swojego ciała oraz emocji tu i teraz. Psychoterapia indywidualna jest dla Ciebie, jeśli:

  • doświadczasz kryzysu w życiu osobistym, zawodowym
  • cierpisz z powodu niskiego poczucia własnej wartości
  • doświadczasz trudności w relacjach z ważnymi osobami
  • chcesz się przyjrzeć swojemu życiu
  • cierpisz z powodu obniżonego nastroju, lęku, zagubienia
  • chcesz odnaleźć, wyznaczyć sobie sens, cel w życiu
  • potrzebujesz odreagować, zrozumieć przeżycia, kryzysy życiowe

Okres dorastania jest czasem wielu wyzwań oraz pytań o rzeczy najważniejsze. Proces terapeutyczny z nastolatkiem służy dotarciu do siebie samego i swoich uczuć, co samodzielnie jest często trudne, ze względu na przeorganizowywanie się mózgu w tym czasie. Służy także wsparciu w kryzysie psychicznym oraz rozwojowi osobistemu nastolatka. Pracujemy psychoterapeutycznie z osobami powyżej 14 roku życia.

Konsultacje służą przede wszystkim zyskaniu perspektywy i odpowiedzi na pytanie, czy potrzebujemy wsparcia dla siebie i naszej rodziny, a także by ustalić plan oraz właściwy kierunek działań.

Spacery z Mentorem Mentorwalk, to innowacyjna forma pracy z nastolatkami, którzy często nie czują się dobrze w zamkniętych gabinetach. Wsparcie, które dajemy odbywa się w trakcie spaceru. Tam rozwijamy samoświadomość, potencjał oraz poczucie wartości, by zwiększyć poczucie własnego wpływu i satysfakcji z życia.
Więcej informacji na: http://www.mentorwalk.pl

Kryzys z samej definicji wyczerpuje nasze możliwości i nas przerasta. Dobrze wtedy skorzystać ze wsparcia, by móc odnaleźć siły do poradzenia sobie w trudnościach.

Możesz nam zaufać, tak jak wielu przed Tobą.

Podejście terapeutki nawet do bardzo trudnych tematów nie wywołuje poczucia winy. Jest ze mną tu i teraz. Nie osądza, jest z rodziną w danym momencie i to on jest najważniejszy. Ma założony plan który jest realistyczny i przez to wiarygodny. Nie dziwi się, nie komentuje. Polecam Pracownię wszystkim znajomym którzy są rodzicami nastolatków. Świetnie rozumieją burzę uczuć, emocji i zawirowania z tym związane.

Katarzyna B.

Zachowanie syna bardzo się zmieniło, oczywiście na korzyść. Widać pozytywne nastawienie do świata, uśmiech na twarzy, chęć rozmawiania na każdy temat, otwartość. W syna „wstąpił nowy duch”. Zmiana jest widoczna zarówno w domu, jak i w szkole.

Maciej obecnie dobrze radzi sobie z pojawiającymi się problemami.

Agnieszka T.

Polecam każdemu, kto – jak miało to miejsce w moim przypadku – potrafi stanąć bezradnie wobec problemów z myślą „przecież zrobiłam już wszystko, co mogłam”. Wówczas pomoc staje się nieoceniona i pozwala wyjść z impasu.

Joanna R.

Zdecydowanie polecam, ponieważ już po kilku spotkaniach widziałam efekty.

Katarzyna K.
Zapraszamy do kontaktu!