Zapraszamy do poznania terapeutów naszego Zespołu!
Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się. Uczęszczają również na superwizje, co zapewnia bezpieczeństwo współpracy oraz wpływa na jakość, skuteczność terapii, a co za tym idzie, zadowolenie klientów. Praca z człowiekiem jest naszą pasją i wyzwaniem – jest powodem ciągłego rozwoju, ciekawości spotkania z drugą osobą, poszukiwaniem rozwiązań, po to by służyć jej pomocą.
Żeby umówić się na pierwszą konsultację, napisz do nas lub skontaktuj się za pomocą numeru pod imieniem i nazwiskiem. Wspólnie znajdziemy korzystny termin na spotkanie.

Lucyna Dudzic
Psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia, w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Założycielka Pracowni Terapeutycznej Świętokrzyska30. Pracuje w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym oraz podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach.
Prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, które doświadczają:
- niepokoju i napięcia
- kłopotów z podjęciem decyzji
- depresji, mają mniej energii i obniżony nastrój,
- uporczywego smutku, złości, lęku
- trudności w radzeniu sobie z emocjami i stresem
- trudności w relacjach interpersonalnych
- pustki, braku sensu życia lub niskiego poczucia własnej wartości
Absolwentka Studium Treningu i Psychoterapii Grupowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Przez ostatnie 6 lat trener Stowarzyszenia Epsilon Plus – ma na swoim koncie ponad 9 000 godzin pracy z dziećmi i młodzieżą, rodzicami oraz specjalistycznych, wielomiesięcznych szkoleń dla nauczycieli „Bank Dobrych Praktyk”.
Ukończyła Edukację Skoncentrowaną na Rozwiązaniach pod okiem Teresy Zubrzyckiej-Maciąg i Ewy Majchrowskiej, w Lublinie. Absolwentka polsko-szwajcarskiego projektu Fundacji Bene Vobis i Stowarzyszenia KRA „Wolontariusz w Placówce“, kształcącego w pracy wolontarystycznej na rzecz dzieci i młodzieży ze środowisk trudnych.
Ukończyła roczny staż w postaci wolontariatu w Fundacji STO POCIECH, w Warszawie oraz roczny program Warsztatów Umiejętności Trenerskich, w Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego, UKSW. Prowadziła gościnnie zajęcia ze studentami PWT (UKSW) oraz przy Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym, w Warszawie.
Prywatnie szczęśliwa ciocia, miłośniczka podróży, herbaty miętowej, duchowości i śpiewu wielogłosowego.

Karolina Sokolik
Psychoterapeutka, szkoli się w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, pedagog. Pracuje w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym oraz podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach.
W Pracowni Terapeutycznej Świętokrzyska30 prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia. W swojej pracy skupia się na sytuacji klienta, poszukiwaniu indywidualnych metod prowadzących do rozwiązania jego problemu, dążąc ku poprawie jakości życia oraz relacji.
Pomysłodawczyni i założycielka Spacerów z Mentorem „Mentorwalk”, innowacyjnej metody pracy z młodzieżą powyżej 12 roku życia.
Przez ostatnie 10 lat, trener-mentor Stowarzyszenia Epsilon Plus. W ramach pracy trenerskiej, przeprowadziła ponad 16 000 godzin warsztatów z dziećmi i młodzieżą, rodzicami oraz specjalistycznych, wielomiesięcznych szkoleń dla nauczycieli „Bank Dobrych Praktyk”.
Absolwentka I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, pod okiem Louisa Alarcona oraz Edukację Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, w nurcie której ubiega się o uprawnienia coacha ESR. Uzyskała tytuł Praktyka w metodzie Kids Skills „Dam radę“ oraz „Jestem z Ciebie dumny“.
Absolwentka stażu zawodowego w JP BROUSSARD Consultant „Expert for the Socrates Leonardo Agency Europe Education“ na terenie 10 różnych ośrodków resocjalizacyjnych w Bordeaux, Francja. Pionierka w programie „Wychowawca podwórkowy“ zajmującego się działalnością profilaktyczno-wychowawczą na rzecz dzieci i młodzieży, za który otrzymała Nagrodę i Dyplom Uznania od Prezydenta Miasta Białegostoku.
Pracowała wolontarystycznie na przestrzeni lat w różnych instytucjach i ośrodkach, m.in. w Ośrodku Resocjalizacji MONAR w Zaczerlanach, w Fundacji „Mam Marzenie“ w Warszawie, czy w Pogotowiu Opiekuńczym w Białymstoku.
Prowadziła warsztaty dla studentów na PWT, przy Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w Warszawie.
Uwielbia się uczyć. Z zamiłowania zajmuje się fotografią analogową i piciem dobrej kawy. Uwielbia czas spędzony na spacerach i jeździe na ukochanym składaku.